Sastanci u Zagrebu

Svaki četvrtak u 18 i 30 sastajemo se sa svojim članovima u prostoru udruge (Bijenički ogranak). Na sastanku razmjenjujemo iskustva, odgovaramo na pitanja naših članova te biramo gosta predavača koji onda može gostovati na idućem druženju. :)
Imali smo do sada nekoliko zajedničkih sastanaka na kojima su prisustvovala i djeca. Za djecu smo pripremili igre i radionice pa nikome nije bilo dosadno.
Željeli bi da se naša druženja povećaju i da ih održavamo cijele godine. Na taj način pratimo napredovanje naših članova i prijatelja i pomažemo ako je potrebno.
I ovim putem pozivamo da nam se pridružite. :)